| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FMA-2430 |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
• Usługi OEM i ODM dostępne na żądanie
• Trójstopniowe ładowanie zwiększa wydajność baterii
• Zaawansowana technologia ładowania PWM
• Profesjonalny projekt specjalnie zaprojektowany do akumulatorów dla pojazdów elektrycznych
• Zaawansowana technologia miękkich przełączników zapewnia kompaktowy kształt i uproszczoną instalację
• Wysoka wydajność konwersji przy stałym prądzie wyjściowym
• Kompleksowe zabezpieczenia: ochrona przed zwarciem, pod napięciem i nadciśnieniem
• Długotrwały licznik cyfrowy chroni akumulatory przed uszkodzeniem w wyniku przegrzania i utraty elektrolitów
| Model | FMA-2420A |
| Napięcie wejściowe | AC 220V ±10% 50Hz |
| Moc nominalna | 24V |
| Prąd stałego ładowania | 20A±5% |
| Stałe napięcie ładowania | 29-29,6 V |
| Włókno pływające | 27.5V |
| Tryb ładowania | Trzy kroki |