|
|
| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | SAA-D4000BL |
| MOQ: | 5szt |
| Ceny: | US $7.96-18.31 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
Technologia cichych urządzeń lotniczych + inteligentny wentylator oszczędzający energię
Inteligentny system uruchamiania energii
Ochrona przed niskim napięciem ‡ alarm dźwiękowy + automatyczne wyłączenie
Ekran LED do natychmiastowego monitorowania stanu
Ochrona termiczna z automatycznym bezpiecznym wyłączeniem
Obwody pełnej ochrony z technologią przeciwdziałającą zakłóceniom
Konstrukcja miękkiego uruchamiania zapobiega awarii uruchamiania na zimno i wahaniom napięcia
| Model | SAA-D4000BL |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 220 V prądu przemiennego |
| Moc wyjściowa | 1400 W |
| Moc szczytowa | 3000 W |
| Częstotliwość | 50 Hz lub 60 Hz |
| Wyjście USB | Prąd stały 5V 1A |
| Prąd bez obciążenia | < 0,5A |
| Napięcie robocze | 24 V prądu stałego |
| Zakres napięcia | 21-30V |
| Napięcie alarmowe | 21 V |
| Ochrona niskiego napięcia | 20 V |
| Ochrona przed prądem | 31 V |
| Efektywność | > 85% |
| Wielkość produktu | 310*130*70 mm |
| Waga | 1500 g |