|
|
| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FU-1000C |
| MOQ: | 10szt |
| Ceny: | US $83.8-288.61 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
Posiada port USB 5V 1A do łatwego ładowania urządzeń
Inteligentny, lekki i przenośny – idealny do użytku domowego
Falownik i ładowarka działają niezależnie, bez wzajemnego zakłócania się
Wyposażony w wbudowaną ładowarkę 10A do efektywnego ładowania akumulatora
W pełni oddzielne obwody wejściowe i wyjściowe
Działa z obciążeniami rezystancyjnymi do różnych zastosowań
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Model | FU-1000C |
| Akumulator zewnętrzny | 12V 50AH~150AH |
| Napięcie wejściowe AC | AC 110~230V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50Hz±10% |
| Napięcie wejściowe DC | DC12V |
| Zabezpieczenie przed niskim napięciem | DC10V |
| Zabezpieczenie przed przepięciem | DC16V |
| Napięcie wyjściowe AC | AC 230V |
| Moc wyjściowa | 1000VA |
| Częstotliwość wyjściowa | 50±0.5Hz |
| Kształt fali | Fala sinusoidalna modyfikowana |
| Sprawność | ≥85% |
| Prąd ładowania | 10A |
| Sprawność ładowania | 90% |
| Funkcje zabezpieczające | Odwrotna polaryzacja wejścia, Podnapięcie, Przeciążenie, Przepięcie wejściowe, Zwarcie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Czas przełączania UPS | 10ms |
| Poziom hałasu | ≤45db |
| Temperatura pracy | 0℃±40℃ |
| Wilgotność pracy | 10%±90% |
| Wymiary | 335*440*350mm/karton |
| Waga | 14kg/karton |