|
|
| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | MPPT-80A (12V-60V) |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $11.15-178.34 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
Kompatybilny z systemami akumulatorów 12V/24V/48V/60V
Maks. napięcie pracy panelu PV MPPT: 180V DC
Wyposażony w zaawansowaną technologię MPPT z wydajnością konwersji do 97%
Szybkie skanowanie krzywej I-V dla efektywnego śledzenia punktu maksymalnej mocy
Obsługuje różne typy akumulatorów: kwasowo-ołowiowe (zamknięte, żelowe, zalane) i litowe
Pełna ochrona, w tym przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przeciążeniem i zwarciem
![]()
| Model | 60A/80A |
|---|---|
| Tryb ładowania | Automatyczne śledzenie maksymalnej mocy MPPT |
| Metoda ładowania | MPPT śledzi maksymalną moc, szybkie ładowanie, ładowanie wyrównawcze i ładowanie podtrzymujące |
| Typy akumulatorów | Kwasowo-ołowiowe: 12V/24V/48V/60V Automatyczne + Regulowane Żelowe: 12V/24V/48V/60V LiFePO4: Napięcie pojedynczej celi 3.2 * liczba szeregów (regulowane 2-45 szeregów) Li-ion: Napięcie pojedynczej celi 3.7 * liczba szeregów (regulowane 2-45 szeregów) USER: Regulowane napięcie graniczne dla ładowania wyrównawczego, ładowania podtrzymującego i rozładowania DC: 8V-170V |
| Aktywacja akumulatora litowego | Z wejściem fotowoltaicznym, istnieje napięcie ładowania (aktywacja akumulatora litowego), może być używany bez wyjścia DC akumulatora |
| Maksymalne napięcie obwodu otwartego wejścia PV | 0-180V |
| Prąd ładowania | 0-60A / 0-80A (regulowany) |
| Rozpoczęcie ładowania | Napięcie PV jest większe o +3V od napięcia akumulatora (ładowanie niskim prądem w deszczowe dni) |
| Bezpośredni prąd ładowania | Ciągłe wyjście DC 40A |
| Kompensacja temperatury | Automatycznie kompensuje napięcie i prąd ładowania w zależności od temperatury akumulatora, aby przedłużyć jego żywotność |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Poziom ochrony | IP21 |
| Wysokość | 0-3000m |
| Rozmiar produktu | 218x265x100mm |