| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | DC-1210A |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | DC-1210A |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 180V/240V |
| napięcie akumulatora (DC) | 12V |
| Maksymalne napięcie ładowania | 14.7V |
| Maksymalny prąd ładowarki | 10A |
| Metoda wyświetlania | Cyfrowe |
| Częstotliwość wejścia AC | 47-63 Hz |
| Tryb ładowania | Trójfazowe |
| Skuteczność pełnego obciążenia | >90% |
| Wymiary | 48 razy 31 razy 39.5 |
| Waga brutto/CTN (kg) | 18.65kg |
| Certyfikacja | ISO, CTA, CE |