| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FMA-1220AS |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
Wyposażony w czterostopniowy tryb ładowania i ochronę przeciwpolarności
Ładowarka akumulatorów ołowiano-kwasowych serii FMA jest profesjonalnie zaprojektowana dla systemów akumulatorów pojazdów elektrycznych,zapewniając doskonałą wydajność i bezproblemową kompatybilność z akumulatorami o dużej pojemności.
| Model | FMA-1220A |
|---|---|
| Prąd ładowania | 20A |
| Napięcie wejściowe | AC220V±10% 50Hz |
| Napęd nominalny | 12V |
| Prąd stałego ładowania | 20A±5% |
| Stałe napięcie ładowania | 14.5-14.8V |
| Włókno nacisku | 13.8V |
| Tryb ładowania | Cztery kroki |
Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w produktach fotowoltaicznych, specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości rozwiązań w zakresie energii słonecznej.Nasza fabryka produkuje różnorodne produkty, w tym falowniki energii słonecznej., AGM/GEL ładowarki baterii ołowiano-kwasowych oraz sterowniki ładowania słonecznego do zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych i handlowych.
Jesteśmy oryginalnym producentem i deweloperem zaawansowanych produktów energii słonecznej, w tym hybrydowych falowników słonecznych,Inwertery mocy, ładowarki baterii, sterowniki słoneczne i kompletne systemy słoneczne.
Poinformuj nas o swoich wymaganiach, a my polecimy produkt najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb.
Akceptujemy T/T, Trade Assurance i inne bezpieczne opcje płatności.
Możemy zaakceptować EXW, FOB, CIF i inne międzynarodowe warunki handlowe.
Nasze produkty marki Sunchonglic są głównie eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Afryki i regionów Bliskiego Wschodu.
Nasze produkty, uznane na całym świecie dzięki opiniom klientów, aktywnie dostosowują się do zmieniających się wymagań rynku.Zapraszamy partnerów światowych do ustanowienia strategicznych partnerstw promujących wspólny postęp w zakresie zrównoważonego rozwoju.