| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FMA-1210AS |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FMA-1210AS |
| Napięcie wejściowe | AC 150 V-250 V |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Stały prąd ładowania | 10A ±5% |
| Stałe napięcie ładowania | 14,5-14,8 V |
| Napięcie zmienne | 13,8 V |
| Tryb ładowania | Trzyetapowy |