| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FMA-2430A |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FMA-2430A |
| Napięcie wejściowe | AC 220 V ±10% 50 Hz |
| Moc znamionowa | 24 V |
| Stały prąd ładowania | 30A±5% |
| Stałe napięcie ładowania | 29-29,6 V |
| Napięcie pływające | 27,5 V |
| Tryb ładowania | Trzyetapowy |