| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FMA-2420 |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FMA-2420 |
|---|---|
| Narysowane napięcie wejściowe | AC 220V~ ±15% |
| Częstotliwość nominalna | 47~63Hz |
| Prąd ładowania | 20A |
| Napęd nominalny | 24V |
| Stałe napięcie ładowania | 29-29,6 V |
| Włókno nacisku | 27.5V |
| Tryb ładowania | Trzy kroki |
| Wskaźnik mocy | ≥ 0.85 |
| Skuteczność pełnego obciążenia | ≥ 87% |
| Zakres temperatury | -40 ~ +105°C |
| Wzmocnienie mechaniczne i trzęsienie ziemi | Zgodne z SAEJ1378 |