| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FON-10A+ |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FON-10A+ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | AC 150 V-250 V 50/60 Hz |
| Napięcie ładowania | 6 V/12 V |
| Stały prąd ładowania | 10A ±10% |
| Stałe napięcie ładowania | 6,8/13,7 V ±0,3 V |
| Napięcie ładowania o stałym napięciu | 7,2/14,4 V ±0,4 V |
| Wymiary (mm) | 130 * 96 * 60 |
| Waga (kg) | 10.4 |
Opłata początkowa:Cyfrowy wyświetlacz wartości prądu ładowania jest duży. Wraz ze wzrostem czasu ładowania zmniejsza się wyświetlany prąd ładowania.
Opóźniona opłata:Gdy prąd ładowania na wyświetlaczu cyfrowym jest mniejszy niż 1A, akumulator jest w pełni naładowany. Kontynuuj ładowanie pływające przez 1-2 godziny, aby uzyskać optymalne rezultaty.
Sunchonglic to uznany producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w produktach fotowoltaicznych wykorzystujących energię słoneczną. Nasz asortyment produktów obejmuje falowniki energii słonecznej, ładowarki do akumulatorów kwasowo-ołowiowych AGM/GEL, regulatory ładowania słonecznego i kompletne systemy fotowoltaiczne.