| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FON-20A+ |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FON-20A+ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | AC 150 V ~ 250 V 50/60 Hz |
| Napięcie ładowania | 12 V/24 V |
| Stały prąd ładowania | 10A±10% |
| Stałe napięcie ładowania | 13,7/27,4 V ± 0,4 V |
| Napięcie ładowania o stałym napięciu | 14,4/28,8 V ± 0,4 V |
| Rozmiar (mm) | 185*120*68 |
| Waga (kg) | 0,75 |