|
|
| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FON-1205B |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $3.18-22.42 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FON-1205B |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania | 5A |
| Odpowiednie napięcie akumulatora (DC) | 12 V |
| Napięcie wejściowe | 180 V/230 V |
| Częstotliwość znamionowa | 47 ~ 63 Hz |
| Metoda wyświetlania | Kontrolka |
| Wydajność przy pełnym obciążeniu | >90% |
| Tryb ładowania | Trójfazowy |