| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FS-150A |
| MOQ: | 100szt |
| Ceny: | US $7.96-18.31 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FS-150A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 220 V prądu przemiennego |
| Forma fali wyjściowej | Zmodyfikowana forma fal sinusów |
| Moc nominalna | 150VA |
| Napięcie robocze | 12 V prądu stałego |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zastosowanie | Urządzenia gospodarstwa domowego, samochód itp. |