|
|
| Nazwa marki: | Sunchonglic |
| Numer modelu: | FS-2000A |
| MOQ: | 5szt |
| Ceny: | US $7.96-18.31 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100000 sztuk/miesiąc |
| Model | FS-2000A |
| Napięcie wyjściowe | 220 V |
| Moc nominalna | 800 W |
| Moc szczytowa | 2000VA |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| USB. | Prąd stały 5V/1A |
| Prąd bez obciążenia | < 0,5A |
| Zakres napięcia | 10.5-15V |
| Napięcie alarmowe | 10.5-15V |
| Ochrona niskiego napięcia | 10.5V |
| Ochrona przed prądem | 15 V |
| Efektywność | 70% ~ 80% |
| Opakowanie/CTN | 12 PCS |